Colas Rail

ul. Kartuska 5, 80-103 Gdańsk

T.+48 58 308 94 44 M.kontakt@colasrail.pl

Kariera

Zainteresowany naszymi uslugami. Kontakt z nami

 

NASZA FIRMA JEST  WYJĄTKOWYM MIEJSCEM PRACY.

RAZEM OSIĄGAMY TO, CO NIEMOŻLIWE.
STAWIAMY NA BEZPOŚREDNIĄ KOMUNIKACJĘ I WSPIERAMY SIĘ W REALIZACJI PROJEKTÓW. 

Doceniamy naszych pracowników, oferujemy im szereg benefitów, wspieramy tych, którzy chcą się rozwijać i dokształcać. Pracujemy w międzynarodowym środowisku, działamy nieszablonowo, a bezpieczeństwo pracowników jest naszym priorytetem.

          

BENEFITY 

       

DOFINANSOWANIE DO PRYWATNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ
Dzięki opiece medycznej skorzystasz z porad specjalistów,całodobowej infolinii albo konsultacji on-line, przeprowadzisz badania lekarskie.

DOFINANSOWANIE DO KARTY MULTISPORT
Integrujemy się na sportowo, dbając wspólnie o kondycję. Nasi pracownicy zorganizowani są w drużynę biegową oraz drużynę piłki nożnej. Wolisz pływanie, wspinaczkę czy relaksującą jogę, skorzystaj z dostępu do ponad 25 rodzajów aktywności. Można dokupić kartę dla osoby towarzyszącej, dziecka, a także dla seniora.

DOSTĘP DO MIĘDZYNARODOWEJ PLATFORMY SZKOLENIOWEJ
Ścieżka kariery w Colas Rail Polska oparta jest na pasji i zdobywaniu nowych doświadczeń. Każdy pracownik posiada dostęp do międzynarodowej platformy szkoleniowej oferującej pakiet specjalistycznych kursów m.in. nauka języków obcych czy akademia BIM.

NAUKA JĘZYKA
Pracownicy korzystają z kursu języka angielskiego i francuskiego na różnych poziomach.

WOLONTARIAT PRACOWNICZY 
Prowadzimy działania w formie wolontariatu. Każdy pracownik Colas Rail Polska może  wystąpić o nieobecność w pracy w ramach inicjatywy COLAS RAIL POLSKA POMAGA UKRAINIE. 

FIRMOWE AKCJE SPOŁECZNE I ŚRODOWISKOWE  
Praca w Colas Rail to nie tylko ukończone kontrakty to również działalność społeczna i realizowanie wspólnych pasji naszych pracowników. Jesteśmy firmą udzielająca się społecznie, staramy się współpracować z lokalną społecznością  i wspierać ogólnopolskie akcje charytatywne.

Jeśli jesteś zainteresowany, aplikuj, wysyłając swoje CV na adres kontakt@colasrail.pl