Colas Rail

ul. Kartuska 5, 80-103 Gdańsk

T.+48 58 308 94 44 M.kontakt@colasrail.pl

Przewozy
kolejowe

Zainteresowany naszymi uslugami. Kontakt z nami

Dzięki działaniom włodarzy COLAS RAIL Polska wiosną 2017 roku rozpoczęliśmy kolejny etap w podbijaniu krajowego rynku kolejowego – włączyliśmy do naszej oferty przewozy kolejowe.

Siedziba oddziału mieści się na Dolnym Śląsku w Legnicy, co stanowi ważnym punkt strategiczny w rozwoju firmy, bowiem miasto leży w zagłębiu rynku kruszyw.

Nasz zakres usług logistycznych obejmuje kompleksowy transport wszystkich rodzajów towarów, tj. kruszywa, węgiel, koks, nawozy i sól. Wszystkie realizowane przez Nas usługi wykonujemy taborem o wysokim poziomie dostępności, który obecnie obejmuje 5 lokomotyw 311 D i BR232 oraz ponad 200 sztuk wagonów węglarek.

Dostarczamy przesyłki towarowe na terenie całej Polski dla firm z branży budowy infrastruktury kolejowej, drogowej, miejskiej oraz energetycznej i hutniczej. Wypracowaliśmy stałą współpracę z takimi firmami takimi, jak: Colas Kruszywa, Landpol Plus A. Zinczewski, DKA Logistics Sp. z o.o, Kopalnia Ogorzelec, Kopalnia Piława Górna oraz Mineral Invest Marcin Tracichleb.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu wykwalifikowanej kadry zarządzającej tworzymy pozycję solidnego partnera biznesowego. W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadami partnerstwa, odpowiedzialności i innowacyjności gwarantując tym samym obecnym i przyszłym kontrahentom indywidualne podejście oraz najwyższy poziom obsługi.
W procesie przewozów kolejowych zwracamy również szczególną uwagę na zapewnienie wysokiego standardu warunków pracy, bezpieczeństwa i ochrony środowiska naturalnego.

W ciągu kolejnych 5 lat chcemy stać się wiodącym przewoźnikiem towarowym w Polsce. Tym samym dążymy do stałego rozwoju efektywności działania udoskonalając narzędzia i procesy wewnętrzne jak również pragniemy poszerzyć zakres usług transportu kolejowego poprzez zwiększenie floty do kilkunastu lokomotyw i kilkuset różnych wagonów specjalistycznych.

W sprawie oferty przewozów prosimy o kierowanie zapytań na adres: przewozy@colasrail.pl